Skip to content

PODARUJ NAM 1,5% PODATKU

Bardzo prosimy o wsparcie naszej organizacji poprzez przekazanie 1,5% swojego podatku dochodowego za rok 2023. Gorzowski Oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem posiada status organizacji pożytku publicznego (OPP) oraz jest uprawniony do otrzymywania 1,5% podatku dochodowego.
W Krajowym Rejestrze Sądowym, prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy, nasza organizacja wpisana jest pod numerem KRS: 0000311988.

Znaczenie 1,5%

Przekazując nam 1,5% podatku możesz wpłynąć na poprawę warunków życiowych osób niepełnosprawnych.

Pozyskiwanie środków z 1,5% podatków to dla naszego stowarzyszenia ogromne wsparcie w realizacji zadań statutowych i projektów na rzecz osób niepełnosprawnych.

Wszystkim dotychczasowym darczyńcom

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

za udzielone nam do tej pory wsparcie. Jednocześnie bardzo gorąco prosimy – zarówno dotychczasowych darczyńców jak i nowe osoby – o dalsze wspieranie naszej organizacji, bo dzięki temu możemy pomagać innym. Wierzymy, że ludzi chcących wspomagać nasze działania nie zabraknie i w tym roku.

Wszyscy działacze naszego stowarzyszenia to społecznicy, którzy osobom chorym na stwardnienie rozsiane (SM) i inne schorzenia neurologiczne, a także osobom niepełnosprawnym, niezależnie od rodzaju i stopnia niepełnosprawności, pomagają z potrzeby serca.

Aby wypełnić swój PIT za rok 2023 (online, za darmo) wykorzystaj bezpośredni link do strony PIT dla Gorzowskiego Oddziału PTWK klikając TUTAJ