Skip to content

2018 – JAK MINĄŁ ROK – SPOTKANIE PODSUMOWUJĄCE

ROPS-Regionalny-Osrodek-Polityki-Spolecznej-w-Zielonej-Gorze

Dnia 10 grudnia 2018 r. odbyło się spotkanie zorganizowane

przez Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem

Oddział w Gorzowie Wlkp.

JMR2018-1

Program „Jak minął rok – spotkanie podsumowujące rok 2018” jest kontynuacją szeregu działań i różnych inicjatyw, podejmowanych przez gorzowski oddział TWK, mających na celu zwiększenie aktywności społecznej osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. 

Na spotkanie zaproszeni zostali członkowie naszego stowarzyszenia, członkowie terenowych Kół TWK działających w Gorzowie Wlkp., Słubicach, Międzyrzeczu, Skwierzynie i Sulęcinie, sponsorzy indywidualni i instytucjonalni oraz osoby, współpracujące, współuczestniczące, pomagające bądź wspierające nas w realizacji różnych działań.   

Panie prowadzące spotkanie: Barbara Kadziewicz – prezes i Danuta Leśniewska – wiceprezes, zaprezentowały liczne dokonania tych dzielnych ludzi pracujących społecznie, pokazujące ludziom niepełnosprawnym, że niepełnosprawność nie musi ograniczać, a może być inspiracją do ciekawego życia.

W podsumowaniu całego roku 2018 przedstawione zostały nasze projekty już zrealizowane oraz projekty kontynuowane kolejny rok.  

Sponsorom indywidualnym i instytucjonalnym – za ich dotychczasowe wsparcie i pomoc – zostały wręczone symboliczne podziękowania.

Bardzo miłym akcentem spotkania były kolędy, które zaśpiewała – przy własnym akompaniamencie – Pani Agnieszka Zemsta. 

Spotkanie,

współfinansowane przez Województwo Lubuskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze,

odbyło się w Sali Bankietowej Hotelu MIESZKO w Gorzowie Wlkp. przy ul. Kosynierów Gdyńskich 82. 

(fot. Irmina Toruń)