Spotkanie w dniu 22.11.2016 r. w WiMBP… ?>

Spotkanie w dniu 22.11.2016 r. w WiMBP…

Wszystkich uczestników projektu „Trzy teatry. Trzy krainy.” i członków Koła SM zapraszamy – w dniu 22 listopada 2016 r. (wtorek), o godz. 16:00 – na spotkanie, które odbędzie się w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta przy ul. Sikorskiego 107 w Gorzowie Wlkp. 

Będzie ciąg dalszy wspomnień z pobytu w Karpaczu, gdzie na warsztatach „sztuka prezentacji, literatura, poezja, teatr„, zorganizowanych przez nasz oddział PTWK, zajęcia prowadziła Teresa Lisowska – aktorka gorzowskiego Teatru im. Juliusza Osterwy.  

1_640x360

Powspominamy także chwile spędzone w Mrzeżynie i warsztaty „teatr ciała TRE, sztuka ruchu, taniec„, zorganizowane przez PTSR Oddział Wojewódzki w Szczecinie oraz czas pobytu w Ciechocinku z warsztatami: „sztuki plastyczne, muzykowanie„, zorganizowanymi przez PTSR Oddział Wielkopolska w Poznaniu. 

Jednocześnie informujemy, że Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie Wlkp. wyraził zgodę na zwolnienie uczestników spotkania z opłat parkingowych w miejscach: na parkingu przy Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej, wzdłuż ulicy Kosynierów Gdyńskich oraz przy pomniku A. Mickiewicza. Aby skorzystać ze zwolnienia należy za szybą pojazdu umieścić logo TWK.

Zwolnienie z opłat parkingowych będzie obowiązywać w dniu 22 listopada 2016 r., w godzinach od 15:30 do 18:00.


Comments are closed.