JAK MINĄŁ ROK 2020? ?>

JAK MINĄŁ ROK 2020?

JAK MINĄŁ ROK

1

(pixabay.com)

Nadchodzący koniec roku 2020 i zbliżające się Święta Bożego Narodzenia inspirują do podsumowań, oceny i analizy wszelkich zamiarów i projektów wspomagających osoby niepełnosprawne w każdej dziedzinie życia mijającego roku.
Ten rok był trudnym rokiem z wieloma ograniczeniami, które uniemożliwiły realizację zadań grupowych w zakresie turystyki, kultury, edukacji, rozwijania zainteresowań, integracji środowisk.
Pandemia spowodowała stagnację działań, źle wpłynęła na stan psychiczny i zdrowotny naszych członków.
W tym trudnym czasie udało nam się nieustannie realizować nieodpłatną pomoc psychologiczną, prawną, doradczą w każdej sprawie, medyczną i opiekuńczą domową.
Ogromnie cieszymy się, że systematycznie realizujemy opiekę asystenta w domach podopiecznych.
Dzięki podjętej współpracy z AWF w Gorzowie Wlkp. możemy realizować rehabilitację indywidualną.
Corocznie, zawsze w grudniu, spotykaliśmy się w gronie wielkiej “Rodziny” naszego stowarzyszenia i osób zrzeszonych w Polskim Towarzystwie Walki z Kalectwem w Gorzowie Wlkp., naszych sympatyków, wolontariuszy, specjalistów różnych dziedzin, wspomagających nas w realizacji zadań specjalnych, darczyńców wspomagających nas finansowo.
Dzięki temu raz w roku mogliśmy się spotkać i osobiście podziękować Państwu za wspólne działania na rzecz osób potrzebujących wsparcia i pomocy.
Państwa działania zasługują na wielkie uznanie i szacunek.
Pragniemy również serdecznie podziękować wszystkim osobom indywidualnym za wsparcie jednym procentem podatku. Dzięki temu możemy podejmować interesujące zadania służące poprawie życia i zdrowia naszych podopiecznych.
Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za wielkie zaangażowanie, serdeczność i wsparcie.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku 2021 życzymy abyście mogli cieszyć się wielkimi i małymi niespodziankami także w trudnym czasie codzienności.

choinka1

(pixabay.com)
Życzymy marzeń, o których spełnienie trzeba walczyć, zdolności, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być, nadziei, bez której trudno żyć i życzliwych, mądrych ludzi wokół.
Życzymy Państwu szczęścia, bo jest tak piękne.
Dużo zdrowia, dlatego że jest cenne.
Dużo miłości, bo ciągle jest jej mało.
Życzymy też zawsze pięknych dni i radosnych uśmiechów, bo niosą optymizm.
Kochani, niech optymizm będzie w każdym z nas i w nas wszystkich a życie stanie się piękniejsze. 

W imieniu Zarządu TWK w Gorzowie Wlkp.

Danuta Leśniewska – Wiceprezes


Comments are closed.